0 položek
v celkové ceně s DPH:
0,- 
JavaScript musí být povolen pro správnou funkčnost systému.

ALU disky - elektrony

Dodáme Vám aludisky na každý typ vozu. K výběru disků lze použít dostupné konfigurátory. Dle zadání přesných parametrů Vašeho vozu z velkého technického průkazu lze v konfigurátoru dle dostupnosti zjistit možný termín dodání a doporučených rozměrů pneumatik. Kliknutím na ikonku červeného autíčka zobrazíte jednoduchý náhled. Ve 3D konfigurátoru si lze celkový vzhled prohlédnout a nastavit v reálném pohledu. Zkopírujte objednávkové číslo (číslo zboží) vybraného produktu a zašlete požadavek o nabídku do pole Váš vzkaz v levém dolního poli „Napište nám“ nebo na email info@levnepneu.cz. Pro upřesnění doplňte přesný typ automobilu, rok výroby, obsah motoru a průměr disku a zda je vozidlo vybaveno el. ventily TPMS. Obdržíte od nás kompletní nabídku do Vašeho emailu. Naši technici Vám zajistí dodání předepsaných a schválených disků přímo na Váš vůz. V případě zájmu Vám nabízíme bezplatnou technickou konzultaci.

3D KOFIGURÁTOR

 

 
G
M
T
Y
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hlasová funkce je omezena na 200 znaků

třídit dle
 
 
Kategorie neobsahuje žádné dostupné produkty. Pokračujte volbou zobrazení produktů bez skladové zásoby, nebo změnou parametrů.
třídit dle
 
 

NABÍDKA PRODUKTŮ
Platební metody
Doporučte nás

Nejprodávanější
NAPIŠTE NÁM

Akční nabídka

BELA servis s.r.o. - prodejce levných pneu, Mladoboleslavská 73, Praha 9 Kbely, 197 00, ČR IČ:26489384, DIČ:CZ26489384, Tel: +420 286 006 999, Fax: +420 286 006 998, info@levnepneu.cz

 


 

Doporučujeme: Seznam.cz, Google.com, Nákladní doprava, Firmy

© 2010, všechna práva vyhrazena
[module PUBLISH.TopList not licensed]