0 položek
v celkové ceně s DPH:
0,- 
JavaScript musí být povolen pro správnou funkčnost systému.
DETAIL PRODUKTU

Nokian WR D4 155/70 R13 75T

T430943Kód:

Nokian

Výrobce:
Technické parametry
155 Šířka
70 Profil
13 Průměr
75 Index nosnosti (LI)
T Index rychlosti (SI)
ne RFT (dojezdové pneu)

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Konkrétní provedení se může lišit.

Popis pneumatiky Nokian WR D4 155/70 R13 75T

Nokian WR D4 novinka 2015

Unikátní inovace umožňují bezpečnou a vyváženou jízdu na mokrých i zasněžených silnicích.

Špičková zimní pneumatika určení pro osobní automobily, která nabízí přilnavost na mokré vozovce v nejlepší třídě A podle štítku EU na pneumatiky.

Pneumatika Nokian WR D4 je vytvořena pro proměnlivé počasí a představuje to nejlepší ze zkušeností společnosti Nokian Tyres, jak dělat věci na míru. Jedná se o špičkovou pneumatiku šetřící životní prostředí, která zvládá měnící se podmínky a představuje novou generaci, která následuje po modelu Nokian WR D3, vítězi mnoha srovnávacích testů v motoristických magazínech.

Drážkový profil Nokian Block Optimized Siping. Větší zimní přilnavost, lepší pocit z řízení. Každý profilovaný blok a zářez ve stylovém profilu běhounu pneumatiky má přesný tvar a úlohu a to lze vycítit z výtečné přilnavosti a jízdních vlastností.

Lamela Steering Precision Rib. Kontrolované ovládání. Středové oblasti dominuje silná a masivní středová lamela. Profily masivní středové lamely se nerozbíhají napříč její celou šířkou, což vylepšuje přesnost a podporuje kontrolované ovládání.

Výkonnostní bloky na sníh. Maximální přilnavost na sněhu. Malé, silně drážkované profilované bloky na obou stranách středové lamely jsou profilovány tak, že každý sudý zářez je napojen na levé a každý lichý na pravé straně. Profilované bloky jsou rozděleny do skupin po třech a mají ovládací podpěry na dnech drážek, aby se vylepšilo ovládání.

Tuhé ovládací bloky. Větší přilnavost a pocit z jízdy. Tuhé ovládací bloky mají těžké lamely k vylepšení adheze; stávají se mělčími při pohybu od středu směrem k rameni. Tento design vylepšuje přilnavost na sněhu i pocit z jízdy. Agresivní aktivační lamela, která se používá k posílení činnosti ramenního bloku během zrychlování a brzdění, kdy je přilnavost zapotřebí nejvíce, je umístěna uprostřed ramenních bloků.

Pryžová směs Nokian Twin Trac Silica. Přesná přilnavost, výtečná odolnost opotřebení, nízká spotřeba paliva. Unikátní uspořádání částic pryžové směsi Nokian Twin Trac Silica, která obsahuje přírodní pryž, siliku a řepkový olej, zajišťuje špičkovou výkonnost pro sníh a přilnavost za mokra. Tato moderní inovace směsi také vylepšuje jízdní stabilitu a odolnost proti opotřebení. Velká množství přírodní pryže a řepkového oleje zajišťují, že výtečné zimní přilnavé vlastnosti zůstanou stejné i při změně teploty a po najetí velkého počtu kilometrů. Extrémně nízký valivý odpor má za následek nízkou spotřebu paliva.

Ovládací podpěry. Vyvážené ovládání. Malé dočasné profilované bloky, které vylepšují přilnavost na sníh, jsou podporovány zvedajícími se spodky drážek.

Posilovač pro hluboký sníh. Přilnavost pro extrémní podmínky. Členité fasety na bocích ramenních bloků lnou k povrchu kontrolovaným způsobem a umožňují další přilnutí při zatáčení a jízdě v hlubokém sněhu.

Odvádění rozbředlého sněhu. Efektivně zabraňuje akvaplaningu a prokluzování na rozbředlém sněhu. Šikmé profilování na zadní hraně profilovaného bloku vystřeluje vodu a rozbředlý sníh z drážek.

Konstrukce bočnic s efektem ticha. Více jízdního komfortu. Speciální zakázková pryžová směs mezi bočnicí a běhounem aktivně filtruje zvuk a vibrace vznikající z jízdního povrchu a zabraňuje přenosu škodlivých zvukových vln bočnicí do prostoru pro cestující.

Vyleštěné drážky. Bezpečnost na rozbředlém sněhu a na mokrých silnicích. Vyleštěné drážky usnadňují odstraňování sněhu a rozbředlého sněhu.

Zdroj: Nokian ČR

 

Alternativní pneumatiky
DOSTUPNOST ČRUvedené množství bylo k dispozici při poslední aktualizaci skladových zásob na našem mimopražském skladu nebo skladu výrobce či jiného dodavatele. Stav skladu je aktualizován několikrát za hodinu.
Sklad ČR   10ks
Dodání:1-3 pr. dny 1.196,-bez DPH 1.447,- s DPH
Množství:
Ks
DOSTUPNOST ČRUvedené množství bylo k dispozici při poslední aktualizaci skladových zásob na našem mimopražském skladu nebo skladu výrobce či jiného dodavatele. Stav skladu je aktualizován několikrát za hodinu.
Sklad ČR> 12ks
Dodání:1-3 pr. dny 947,-bez DPH 1.145,- s DPH
Množství:
Ks
DOSTUPNOST ČRUvedené množství bylo k dispozici při poslední aktualizaci skladových zásob na našem pražském skladě. Stav skladu je aktualizován několikrát za hodinu.
Sklad ČR   8ks
Dodání:1-2 pr. dny 962,-bez DPH 1.164,- s DPH
Množství:
Ks
DOSTUPNOST ČRUvedené množství bylo k dispozici při poslední aktualizaci skladových zásob na našem mimopražském skladu nebo skladu výrobce či jiného dodavatele. Stav skladu je aktualizován několikrát za hodinu.
Sklad ČR> 12ks
Dodání:1-3 pr. dny 960,-bez DPH 1.162,- s DPH
Množství:
Ks

NABÍDKA PRODUKTŮ
Platební metody
Doporučte nás

Nejprodávanější
NAPIŠTE NÁM


BELA servis s.r.o. - prodejce levných pneu, Mladoboleslavská 73, Praha 9 Kbely, 197 00, ČR IČ:26489384, DIČ:CZ26489384, Tel: +420 286 006 999, Fax: +420 286 006 998, info@levnepneu.cz

 


 

Doporučujeme: Seznam.cz, Google.com, Nákladní doprava, Firmy

© 2010, všechna práva vyhrazena
[module PUBLISH.TopList not licensed]